Petteri Ahomaa suunnittelee jo häitä
Julkisuuteen uuden naisystävänsä juuri tuonut tv-tuottaja Petteri Ahomaa suunnittelee naisensa kanssa jo häitä, kertoo Ilta-Sanomat.
EU-virassa tällä hetkellä oleva Katariina nähtiin Ahomaan kanssa ensimmäistä kertaa tuottaja Markus Selinin 50-vuotissyntymäpäivillä tiistaina.
Häitä on tarkoitus viettää vielä tämän vuoden puolella. Maikkarin mukaan pariskunta on pitänyt yhtä jo kahdeksan kuukauden ajan.
Ahomaa kävi helmikuussa pokkaamassa Venla-gaalassa palkinnot Kadonneen jäljillä- ja Totuuden hetki -ohjelmista. Gaalassa hän myös teloi jalkansa niin, että joutuu vielä kolmen viikon ajan kulkemaan kyynärsauvojen avulla.
Kilpailut
Uusimmat
Rock and Roll Hall of Fame -kunniagallerian uudet jäsenet valittiin - lopputulos ei kaikkien mieleen
Porin mopomiitit ovat jatkossa lainmukaisia
Jättimaalaus palautettiin päärautatieaseman seinälle - irrotettiin ensimmäistä kertaa sitten vuoden 1923
Ylen toimitusjohtaja vaihtuu - Merja Ylä-Anttila jää eläkkeelle
Mittaukset vahvistavat avohakkuiden vaikutuksista kasvuhuonepäästöihin, kertoo Luonnonvarakeskus
Näytä lisää