Seksikäs latinotähti paljasti vauvasuunnitelmansa
Laulajatar Shakira, 33, on valmis äidiksi ensi vuonna, kunhan on vetänyt kiertueensa loppuun, kertoo tähti contactmusic.com-sivustolla.
Shakira lähtee kiertueelle myöhemmin tänä vuonna She Wolf -levynsä tiimoilta. Laulajatar kuitenkin tähyilee jo kauemmas kiertueensa jälkeiseen elämään ja haaveilee äitiydestä. Hän toivoisi lasta pitkäaikaisen poikaystävänsä Antonio de la Ruan kanssa.
- Suunnitelmissani on tehdä maailman kiertue ja sitten miettiä lapsen hankkimista, kertoo kolumbialainen kaunotar sivustolla.
Shakira kertoo ettei hänen vielä olisi pakollista tarvetta saada lasta, mutta hän tuntee olevansa siihen valmis. Hips Don't Lie -kappaleen esittäjä lisää vielä, että myös hänen kehonsa olisi valmis äitiyteen.
Kilpailut
Uusimmat
"Elämäni pisimmät viikot" - Ella Kanninen muistelee neljän vuoden takaisia terveyshuolia
Uutuusdokumentissa sukelletaan vanhoillislestadiolaisten nuorten Suviseuroihin
Hittisarjan uusi kausi julkaistiin, ja nyt turistien odotetaan vyöryvän Thaimaahan
Tiedätkö mihin kierrätysastiaan hedelmien punnitsemisessa tuleva vaakatarra kuuluu?
Myös Rihanna innostui kauden trendiasusta - esitteli kaksi erilaista kokonaisuutta
Näytä lisää